Home | Software bites | Software bites: Machine Learning, van scratch
Software bites: Machine Learning, van scratch
Er is veel vraag naar oplossingen in AI. Soms is het gericht op machine learning. Maar wat is deze technologie precies? En wat kan machine learning betekenen voor uw bedrijf of onderneming? Gerard Verbeek van Luminis zal inzoomen en enkele gevallen als voorbeeld gebruiken.

Software Bites
De leden van het High Tech Software Cluster bieden Software Bites (digitale leersessies) aan om u te helpen informatie en inspiratie te verzamelen over nieuwe technologieën voor de ontwikkeling van nieuwe processen, producten of diensten.
Spreker: Gerard Verbeek, Director Luminis Apeldoorn
*De webinar is Nederlands gesproken

Luminis
Luminis is een groep van bedrijven, met het hoofdkantoor in Nederland, die gespecialiseerd is in het leveren van innovatieve oplossingen aan het bedrijfsleven en de overheid, voornamelijk met behulp van opkomende (informatie) technologie.